رپورتاژ آگهی سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه
16/06/1398

سئو سایت چگونه موجب پیشرفت کسب و کار ما می شود؟

سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما می خواهید در بستر اینترنت و وب سایت کسب و کار خود را راه اندازی نمایید، حتما باید به فکر سئوی سایت خود باشد و آن را مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل سئو نمایید تا به این وسیله بتوانید مخاطبین و مشتریان زیادی کسب کنید

سئو سایت تاثیر به سزایی می تواند در رشد و پیشرفت سایت شما داشته باشد! اگر بتوانید سایت خود را بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل، سئو کنید خواهید توانست که خیلی زود خود را در رتبه اول گوگل قرار دهید و مشتریان بسیاری به وجود بیاورید؛ اما واقعا سئو سایت تا چه اندازه موجب پیشرفت کسب و کار ما می شود؟ در این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ را به شما بدهیم.

سئو سایت از اهمیت زیادی برخوردار است

سئو سایت چیست؟

فرض کنید در یک خیابان بسیار بزرگ صاحب فروشگاهی هستید؛ همه ی فروشگاه های این خیابان، اجناسی مانند شما را می فروشند! در این زمان شما باید چه کنید تا مشتریان را ترغیب کنید که به جای خرید از دیگر فروشگاه ها، به فروشگاه شما در این خیابان بزرگ بیایند و خرید کنند؟

قاعدتاً شما به فکر مرتب کردن فروشگاه خواهید افتاد! که قفسه های آن را بیشتر کنید، اجناس بیشتری در آن به فروش برسانید، تنوع اجناس را بیشتر کنید و به طور کلی، کیفیت فروشگاه خود را نسبت به سایر فروشگاه ها بیشتر نمایید.

در واقع سئو سایت نیز به همین شکل است و شما با مرتب کردن سایت خود و جلا دادن به آن، مشتریان و مخاطبین را ترغیب می کنید که به جای اینکه به سایت های دیگر بروند، به سایت شما بیایند و از سایت شما خدمات خود را دریافت کنند.

اهمیت سئو سایت

قطعا هیچ کس به سراغ مغازه و فروشگاهی که نامرتب است و به هیچ وجه کیفیت لازم را ندارد، نمی رود و همه به سراغ فروشگاهی خواهند رفت که کیفیت بیشتری نسبت به سایر فروشگاه ها دارد! در سئو سایت نیز به همین شکل است و شما باید سایت خود را آنقدر از لحاظ کیفی و سئو بالا ببرید که مخاطبین به جای اینکه رقیبان شما را انتخاب کنند، به سمت شما بیایند و از خدمات شما استفاده نمایند.

سئو سایت به پیشرفت کسب و کارتان کمک خواهد کرد

اگر به کیفیت و سئو سایت تان اهمیت ندهید، در واقع سایت شما مانند یک فروشگاه متروکه خواهد بود که هیچ کس به سراغ آن نخواهد آمد و صرفاً شما یک سایت دارید که هیچگونه مخاطبی در آن وجود ندارد.

سئو و بهینه سازی

سئو سایت و تاثیر آن بر کسب و کار

ربات گوگل اهمیت زیادی به سئو سایت ها می دهد و در واقع کسی که سایت خود را سئو نکند، سایتی معتبر از نگاه الگوریتم های گوگل و ربات آن نخواهد بود؛ پیشرفت گوگل و کسب درآمد آن به همین وابسته است که همواره بهترین سایت ها را به مخاطبین خود معرفی کند! پس در نوشتن الگوریتم ها بسیار دقیق است و کوچک ترین مسئله ای را هم جا نخواهد انداخت! چرا که اگر این کار را انجام دهد، کسب و کار خود را نابود کرده است.

با این اوصاف می توان گفت که هر چقدر شما سایت خود را رشد دهید، در واقع ربات گوگل به شما اهمیت بیشتری می دهد، رتبه بهتری به شما خواهد داد، سایت شما در ردیف بهترین ها قرار خواهد گرفت و اینگونه رشد بی نظیری را کسب و کار شما تجربه خواهد کرد.

امروزه بیشتر کسب و کار ها آنلاین شده اند و دیگر کسب و کاری را شما نمی توانید بیابید که به شیوه سنتی بخواهد روال پیشرفت خود را ادامه دهد. امروزه حتی کسانی هم که به اینترنت آشنا نیستند، از خدمات آن استفاده می کنند و به نوعی کاربر اینترنت شناخته می شوند! پس در این بستری که مهیا شده، شما هر چه زودتر کسب و کار خود را وارد نمایید، امکان پیشرفت و موفقیت تان بیشتر خواهد بود و بیشتر خواهید توانست که رشد کنید.

سئو سایت باعث می شود که مشتریانتان افزایش پیدا کنند

 

نکات مهم در سئو سایت

نکات مهمی در سئو سایت وجود دارد که باید به آنها اهمیت بدهید و نباید که از آنها غافل شوید که در ادامه ما سعی میکنیم که تعدادی از آنها را ذکر کنیم تا هم با مبانی سئو بیشتر آشنا شوید و هم این نکات را فرا گیرید و در سئو سایت خود از آنها استفاده نمایید!

  • همواره سعی کنید مطالب غنی و کاربردی را برای مخاطبان خود در وب سایت منتشر کنید.
  • مطالب سایت باید منحصر به فرد باشند و تا کنون کسی از آنها در سایت خود استفاده نکرده باشد.
  • همواره سعی کنید از کدهای بهینه در سایت تان استفاده کنید.
  • از تصاویر با کیفیت و جذاب در سئو سایت خود استفاده نمایید.
  • فراموش نکنید که طول مقالات باید به قدری باشد که مخاطب نه از آن خسته شود و نه در انتهای مقاله به کم بودن محتوا فکر کند؛ بلکه باید همواره به اندازه باشد! مطالبی که بالای ۱۰۰۰ کلمه دارند، معمولا استاندارد شناخته می شوند.
  • از کلمات کلیدی مناسب باید در متن های تولیدی یا رپورتاژ آگهی خود استفاده کنید.
  • از همه ی محتواها از قبیل صوت، ویدیو و متن در سایت استفاده نمایید تا سایت برای مخاطبین جذاب شود.
  • و …

با توجه به همه ی این نکات، شما خواهید توانست که سئوی سایت خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

کارشناسان شرکت تبلیغاتی تهران دید  www.tehrandid.com  سایت شما را متره کرده و ایرادات آن را نیز برطرف می کنند محتوا یا رپورتاژ شما را تولید کرده و جهت ارتباط می توانید با شماره ۰۹۱۲۴۸۸۹۲۴۰ تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است