تولید محتوا

 

تولید محتوا

 

برای نوشتن متن یک رپورتاژ آگهی و کمک به بهبود سئوی سایت نکات مهمی را می بایست در نظر گرفته و رعایت کنید. شرکت تبلیغاتی تهران دید بنا به تجربه چندین ساله و بهره گیری از کارشناسان مجرب، توضیحات لازم را در این خصوص در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آن بتوانید محتوای ارزشمندی را تولید کنید و به واسطه آن کسب و کار خود را رونق دهید. در زیر ما نکات لازم برای تولید محتوای اصولی را برای شما بیان میکنیم.

 
 

نکات لازم برای تولید محتوای اصولی

۱. داشتن ایده مناسب:

شخص نگارنده می بایست با توجه به موضوعی که می خواهد در مورد آن محتوا را تولید کند ایده ای به صورت کلی در ذهن داشته باشد.

   

۲. کلمات کلیدی:

نگارنده یا تولید کننده محتوا می بایست کلمات کلیدی مورد نظرش را پیدا کند ( در این زمینه می تواند از چکرهای گوگل و یا ردیاب های سئو استفاده نماید ) و یا با مشورت کارشناسان حرفه ای می تواند کلمات کلیدی را تعیین کند، خلاصه می بایست بهترین کلمات با بیشترین جستجو را پیدا کند. و از بین کلمات کلیدی یک کلمه را کلمه اصلی یا کانونی سایت خود قرار دهد.

 

۳. نوشتن تیتر مناسب:

تیتر می بایست مناسب و گیرا و جذاب باشد تا خواننده به آن جذب شود و متن را تا آخر مطالعه کند، در تیتر می توانید از کلمه کلیدی اصلی استفاده کنید.

 

۴. نیازهای مشتری:

در هنگام تولید محتوا حتما به نیاز های مشتری فکر کنید مثلا همیشه یادتان باشد که چرا و چگونه هایی که برای خواننده به وجود می آید را پاسخ داده باشید، متن جذاب و قابل انتشار برای سایت ها تولید کنید و موضوعات مهم را سطحی در نظر نگیرید و جهت گیرایی تولید محتوا سعی کنید مخالف سایر رقیبان بنویسید. به عنوان مثال همه در مورد کیفیت ورزش کردن می گویند شما سعی کنید به زمانبندی و خوراک و سایر امورات ورزش بپردازید خلاصه متفاوت باشید.

 

۵. کلی گویی نکنید:

در محتوایی که تولید می کنید تمام نکات را توضیح دهید تا مخاطب اطلاعات کاملی داشته باشد و متن شما را با خیال راحت بپذیرد و به بیراهه نرود یا مشکلات حداقلی حرفه مورد نظر را بشناسد.

 

۶. الگوریتم های گوگل:

هر چند وقت یکبار الگوریتم های گوگل را مطالعه کنید و محتوای تولیدی خود را بر اساس رعایت آنها بنویسید. مثلا حواستان باشد که چه تعداد کلمات کلیدی در متن باشد یا لینک گزاری چه تعداد باشد لازم است نکات نگارشی را هم رعایت کنید مثلا کاما و ویرگول و سایر را رعایت کنید تا مخاطب متوجه معنای درست جملات شما بشود.

 

۷. تعداد کلمات:

سعی کنید حتما محتوای شما طولانی باشد زیرا گوگل مقالات کوچک را کپی برداری محسوب میکند و به مقالات کمتر از ۵۰۰ کلمه نمره منفی می دهد و با اصلا انها رابه عنوان مقاله در نظر نمی گیرد بهتر است محتوای تولیدی شما از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه باشد.

 

۸. تعداد کلمات کلیدی:

حواستان به تعداد کلمات کلیدی استفاده شده در متن باشد مثلا استفاده از کلمات کلیدی میتواند بین ۲ الی ۳ درصد کل کلمات در یک متن باشد. با زیاد نوشتن کلمات کلیدی معنای جملات خراب می شود و تکرار کلمات کلیدی از جدابیت متن می کاهد.

 

۹. استفاده از کلیه صفحات سایت:

حواستان باشد تمام صفحات در یک سایت باید دیده شوند مثلا اگر صفحه ای در سایت دیده نشود به مرور زمان نمره آن شفحه از طرف گوگل در نظر گرفته نمی شود پس بهتر است با لینک دادن صفحات بهم مخاطب را طوری راهنمایی کنید که تمام صفحات دیدن کند و ضمنا حواستان باشد اگر مطلبی را در سایت قرار میدهید در گوشی هم درست نمایش داده شود چون امروزه اکثر افراد با گوشی سرچ می کنند پس حواستان به نسخه موبایل هم باشد.

 

۱۰. معرفی کالا و یا خدمات:

داخل محتوای تولید شده حتما شرکت تولید کننده و یا کالایی که در مورد آن محتوا تولید می کنید را به طور کامل معرفی کنید . راه های ارتباط با آن شرکت نیز گفته شوند خلاصه جای سوال در ذهن مخاطب باقی نگذارید.

 

۱۱. لینک های فالو و نو فالو:

بعد از تهیه متن ( تولید محتوا ) و استفاده مناسب از کلمات کلیدی شما می توانید بر روی چند تا از کلمات کلیدی لینک فالو و یا نو فالو از سایت خود را قرار دهید تعداد لینک های فالو و نو فالو نیز مبحث جداگانه ای است که اینجا مجال توضیح نیست همین قدر بدانید که سایتها ۳ تا ۵ لینک فالو داخل رپورتاژ درج می کنند. خلاصه از اینجا به بعد شما می توانید محتوای تولید شده را به عنوان یک رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری در سایت های هدف قرار دهید.

 

۱۲. زمان بندی سئو:

طرح مناسب یک سئو تقریبا شش ماه به طول می انجامد پس فکر نکنید با درج یک رپورتاژ و یا لینک در چند سایت به رتبه اول گوگل در کلمه مورد نطر می رسید . بهتر است بدانید شما رقیب دارید و آنها هم بی کار نمی نشینند. پس صبور باشید و کارتان را به درستی انجام دهید.

 
 

چرا باید تولید محتوا انجام دهید؟

اگر حوصله و یا وقت استفاده از این نکات و تولید محتوای اصولی و حرفه ای را ندارید، شرکت تبلیغاتی تهران دید با استفاده از کارشناسان و خبرنگاران مجرب خود آماده است تا بنا به خواست و نیاز شما محتوایی استاندارد را برایتان تولید نماید. علاوه بر این، شرکت تهران دید قادر است براساس خواسته و نیاز شما کمپین مناسبی را ایجاد نماید و متن تولید شده را تحت عنوان یک رپورتاژ اگهی در سایت ها و خبرگزاری های معتبر و پربازدید انتشار دهد. برای اطلاع از نحوه انجام کار و مشاوره با کارشناسان ما در امر تولید محتوا و درج رپورتاژ آگهی با شماره ۰۹۱۲۴۸۸۹۲۴۰ تماس حاصل فرمایید.
 
 
 

راهکارهای تهران دید برای تولید محتوا

طراحی استراتژی

طراحی استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوای شما توسط کارشناسان ما در تهران دید تعییین میگردد. پس از تعیین استراتژِی تولید محتوا، تیم شما به تولید محتوایی بومی و اصولی میپردازد. این محتوا توسط کارشناسان ما بررسی میشود تا در وهله اول اشکالات آن برطرف شود و پس از آن اطمینان حاصل شود که متن تولیدی شما دارای بالاترین کیفیت است و کلمات کلیدی آن به درستی و براساس بیشترین میزان جستجو مخاطبان انتخاب شده است. در نظر داشته باشید که اگر شما تیمی برای تولید محتوا ندارید میتوانید اینکار را به تیم مجرب تهران دید بسپارید تا پس از مشخص شدن استراتژی تولید محتوا به تولید محتوایی تخصصی بپردازد.

تولید محتوا

تولید محتوا و توزیع آن از طریق رسانه‌ها

کارشناسان ما با بکارگیری استانداردها و اصول سئو به تولید محتوایی ارزشمند و با کیفیت برای وبسایت شما میپردازند. این محتوای تولید شده منحصر به فرد است و هم از نظر گوگل و هم از نظر مخاطبان بسیار مناسب است و میتواند رضایت آنان را جلب کند.

مشاوره و آموزش

آموزش بازاریابی محتوا

در تهران دید کارشناسان ما برای تیم تولید و بازاریابی محتوای شما کلاس آموزشی برگزار میکند تا آنان مهارت های لازم در جهت تولید محتوای منحصر به فرد و تاثیرگذار را فرا گیرند و بیاموزند که چطور محتوای خود را برای مخاطبان و موتورهای جستجویی نظیر گوگل بهینه سازند.

 
 
 

تولید محتوا

برای وبسایت، وبلاگ، رپورتاژ آگهی، تبلیغات

 
 
 

 
 
 
 

خصوصیات محتواهایی که در تهران دید تولید میشوند؟

محتواهای تولید شده در تهران دید به هیچ وجه کپی برداری نمیشوند. این محتواها میتوانند ترجمه ای از منابع انگلیسی باشند و یا اینکه به صورت کاملا تحقیقی تالیف شوند. علاوه بر این، محتوای تولیدی میتواند تلفیقی از تالیف و ترجمه باشد و یا اینکه بازنویسی یک متن باشد. شما در تهران دید میتوانید بسته به نیاز خود انتخاب کنید که متن تولیدی شما از کدام نوع باشد. در نظر داشته باشید که تمامی نکات سئو در تولید محتواهای ما اعم از (چگالی کلمات کلیدی، خوانایی محتوا، عنوان بندی ها و قرار دادن زیرعنوان ها، کلمات کلیدی و عناوین مرتبط، لینک های داخلی و خارجی و ...) رعایت میشوند. و در محتواهای ما حداقل یک عکس مرتبط وجود دارد و تمامی علامت گذاری ها نظیر (ویرگول، نقطه و ...) به درستی رعایت میشوند. جهت درخواست مشاوره و یا سفارش تولید محتوا با شماره 09124889240 تماس حاصل فرمایید.