افزایش فروش با رپرتاژ
چگونه فروش یک محصول را از طریق رپورتاژ آگهی افزایش دهیم؟
06/05/1398
رپورتاژ آگهی و سئو
رپورتاژ آگهی و تاثیر آن بر سئو سایت
06/05/1398

تعرفه رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری یک آگهی است که در قالب یک گزارش و یا خبر تبلیغاتی به مخاطب عرضه میشود. سبک نوشتاری بکار رفته در آن به گونه ای است که مخاطب متوجه جنبه تبلیغاتی آن نمیشود و همین شیوه نوشتاری نیز باعث جلب اعتماد مخاطبان و جذب آنان به سوی سایت و کسب و کار شما میشود.

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که با دنیای اینترنت و وب آشنایی دارید، حتما تا به حال با مقالات و یا گزارش های متعددی تحت عنوان رپرتاژ آگهی در سایت ها و خبرگزاری های مختلف رو به رو شده اید. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده طیف وسیعی از افراد جامعه از اینترنت، صاحبان کسب و کارها متوجه اهمیت تبلیغات در این فضا شده اند و همواره در پی این هستند که کسب و کار خود را از این طریق به همگان معرفی نمایند و محصولات یا خدمات خود را به فروش برسانند. بنابراین همه افراد میتوانند از این روش برای بهبود وضعیت تجارت خود استفاده کنند. همانطور که شرکت های معتبر و یا کسب و کارهای نوپای زیادی برای معرفی محصولات و یا خدمات خود و یا حتی برای برندسازی خود از این روش استفاده میکنند.

روش تبلیغاتی رپورتاژ آگهی اگر به شیوه ای درست و اصولی انجام شود، میتواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد؛ پس اگر شما هم به واسطه شغل و یا نوع تجارت خود در پی برندسازی و یا افزایش فروش خدمات و یا محصولات خود هستید میتوانید از روش درج رپرتاژ آگهی استفاده کنید.

انتخاب سایت جهت انتشار رپرتاژ آگهی

سایت ها و خبرگزاری های بسیاری وجود دارند که شما میتوانید رپرتاژ خود را در آنها منتشر کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که برای انتخاب یک سایت جهت انتشار رپورتاژ، شما باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید که از جمله آنها میتوان به دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین اشاره کرد. در واقع میتوان گفت که سایتی که شما در آن رپرتاژ خبری خود را منتشر میکنید باید معتبر باشد و از بازدید خوبی هم برخوردار باشد تا بتواند مخاطبان زیادی را به سمت سایت شما جذب نماید.

بهترین خبرگزاری برای انتشار رپورتاژ آگهی کدام است؟

خبرگزاری فارس پر ببیننده ترین خبرگزاری حال حاضر ایران است. فارس نیور در آخرین بروزرسانی رنک بندی سایت الکسا، رتبه ۱۵ کشور را در اختیار گرفت. علاوه بر این، دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین این خبرگزاری آن را در صدر سایر خبرگزاری ها قرار می دهد.

رپرتاژ خبری میتواند تاثیر بسزایی در سئو و رتبه بندی سایت شما در نتایج موتورهای جستجو داشته باشد. یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی سایت شما در گوگل، تعداد و کیفیت بک لینک های آن است. گوگل وقتی سایت شما توسط سایت های دیگری پیشنهاد میشود، اهمیت بیشتری برای آن قائل میشود.

بالا بودن دامین آتوریتی خبرگزاری فارس نیوز باعث میشود تا بک لینک هایی که به صورت فالو و یا نوفالو از این خبرگزاری دریافت میکنید، تاثیر زیادی بر روی سئو سایت شما داشته باشد و باعث بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتور جستجوی گوگل شود.

دیدگاه ها بسته شده است