بانک آینده و سازمان برنامه و بودجه تفاهمنامه پرداخت تسهیلات بازسازی مناطق سیل‌زده امضا کردند
28/05/1398
تورهای مسافرتی در تابستان
کدام تورهای مسافرتی در تابستان ارزان هستند؟
28/05/1398
گاندو سرویس

ششمین مراسم سالانه اعطای تندیس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و با حضور مقامات بلندپایه کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مرکز خرید دات کام، در این مراسمی که در روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در هتل اسپیناس تهران برپا شد، عباس تابش، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، یداله صادقی، رئیس سازمان صمتاستان تهران، قاسمی فرزاد، مدیرکل امور اقتصادی استانداری تهران، نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران و ابراهیم درستی، نایب‌رئیس اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه صوتی و تصویری تهران حضور داشتند و شرکت گاندو تجارت برای چهارمین سال پیاپی، موفق به دریافت تندیس حمایت حقوق مصرف‌کنندگان شد.

شرکت گاندو تجارت و واحد خدمات پس از فروش آن به نام گاندو سرویس، در سال ۱۳۹۲ با هدف تولید، واردات، صادرات و ارائه خدمات پس از فروش به انواع محصولات الکترونیکی، صوتی و تصویری آغاز به کار کرد. در طی ۶ سال فعالیت شرکت گاندو تجارت و واحد خدمات گاندو سرویس، این شرکت از یک مجموعه صرفاً وارداتی و خدمات پس از فروش، به واحدی تولیدی در زمینه محصولات صوتی و تصویری بدل شده و برای ورود به این عرصه مسیری بس دشوار را پیموده است.

مجموعه گاندو تجارت و واحد خدمات گاندو سرویس در ابتدا فعالیت خود را با واردات، فروش و خدمات پس از فروش آغاز کرد. لزوم دستیابی به قیمت مطلوب، سبب شد این شرکت تولید انبوه برخی محصولات مثل گیرنده دیجیتال یا ست آپ باکس، تال اسپیکرهای خانگی و اخیراً اندروید باکس را در داخل کشور به سرانجام برساند.

 

 

شرکت گاندو تجارت به منظور دستیابی به سهم حداکثری بازار فروش و ارتقا خدمات پس از فروش، موفق به اخذ مجوز نمایندگی، تولید، واردات، فروش و ارائه خدمات به ۶ برند مختلف از سازمان صنعت و معدن شد و اکنون با افتخار محصولات گیرنده دیجیتال و تال اسپیکرهای ۶ برند Maxeeder, GANDO, BlackSmith(BLS), Mfour, Suarez, Zeco در ایران توسط شرکت گاندو تجارت تولید و عرضه می‌شود و واحد خدمات پس از فروش گاندوسرویس وظیفه پشتیبانی از محصولات این ۶ برند و پلی استیشن های سونی را نیز عهده‌دار است.

در طی ۶ سال فعالیت شرکت گاندو تجارت، دستیابی به رضایت حداکثری خریداران و مصرف‌کنندگان، تولید و عرضه محصولات به‌روز، با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب و ایجاد تنوع در طرح و نوع محصول؛ همواره جز اهداف مجموعه بزرگ گاندو تجارت و خدمات گاندو سرویس بوده است؛ تا جایی که شرکت‌های دیگر فعال در زمینه واردات محصولات مشابه، برای اطمینان بیشتر مشتریان خود، ترجیح می‌دهند محصولات خود را با گارانتی گاندو سرویس عرضه کنند.

شرکت گاندو تجارت و خدمات گاندو سرویس افتخار دارد، با بیش از ۱۲۰ نماینده فعال در سراسر کشور، دامنه پشتیبانی خود را تا دورترین نقاط کشور گسترش داده و کیفیت خدمات‌رسانی خود را همه‌روزه از طریق واحد CRM در دفتر مرکزی کنترل می‌کند.

شرکت گاندو تجارت و خدمات گاندو سرویس در سال ۱۳۹۴ در سومین مراسم اعطای نشان برتر رعایت حقوق مصرف‌کنندگان؛ موفق شد اولین لوح تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کند. از آن پس در سال‌های ۱۳۹۵، ۱۳۹۶ و در انتهای سال ۱۳۹۷ هرسال به این موفقیت دست یافته است. این شرکت در سال ۱۳۹۷ با تأمین استانداردها و شرایط مورد نظر سازمان صنعت و معدن در زمینه خدمات پس از فروش موفق شد مجوز رسمی ارائه خدمات پس از فروش کنسول‌های بازی، با برند سونی Sony را از سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان دریافت کند. با این مجوز که با شماره ۳۷۰/۹۷/۳۱۳۲۷ در سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان ثبت شده؛گاندو سرویس واحد خدمات پس از فروش گاندو تجارت تنها واحد مورد تأیید وزارت صنعت و معدن برای گارانتی محصولات پلی استیشن سونی در ایران می‌باشد.

 

 

قابل ذکر است فروشگاه اینترنتی مرکز خرید دات کام تنها واحدی است که توانسته استانداردهای مورد نظر گاندوسرویس را رعایت کرده و محصولات پلی استیشن خود را با گارانتی گاندو سرویس عرضه کند.

در حال حاضر نه فقط برای محصولات ارائه شده توسط شرکت گاندو تجارت، بلکه بقیه شرکت‌ها هم به این نتیجه رسیده‌اند که الحاق گارانتی معتبر گاندو سرویس به یک محصول هم آسودگی خاطر مصرف‌کننده را در پی دارد و هم فروش محصول را تسهیل و تضمین می‌کند.