تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی
چگونگی نوشتن و یا تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی
30/05/1398
سئو و بهینه سازی سایت
سئو سایت چگونه موجب پیشرفت کسب و کار ما می شود؟
30/05/1398

رپورتاژ آگهی سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه

 به جهت اینکه شما نزد گوگل به سایتتان اعتبار بدهید می بایست رپورتاژ آگهی با بک لینک فالو در دیگر سایتها درج کنید. وقتیکه مخاطبان از طریق بک لینک وارد سایتتان می شوند یعنی سایت شما توسط مخاطب و گوگل تایید شده و اعتبار می گیرد، نکته ای که باید به آن توجه نمایید لینکی که دریافت میکنید  می بایست لینک قوی باشد یعنی اینکه از یک سایت معتبر باشد. چون سایتهای ضعیف روی اعتبار سایت شما تاثیر منفی میگذارند منظور از سایتهای خوب آن دسته از سایتها می باشد که دامین آتوریتی و بازدید بالایی دارند حواستان باشد که گوگل بسیار دانا و باهوش است، یعنی بک لینک هایی که در داخل یک متن دریافت میکنید خیلی با ارزش تر و بهتر از بک لینک هایی است که در سایر جاها مثل هدر یک سایت و یا ستون تبلیغات آن دریافت میکنید گوگل هم به بک لینک های داخل متن اهمیت بیشتری می دهد.

ضمنا حواستان باشد هرچقدر میزان و اعتبار سایتی که به شما بک لینک می دهد بالاتر باشد گوگل هم برای سایتتان ارزش بیشتری قائل می باشد. برای گرفتن بک لینک فالو روش های مختلفی وجود دارد بهترین روش خرید بک لینک از طریق رپرتاژ خبری است چون دائمی است و پاک نمی شود در واقع سرمایه گزاری بلند مدتی است.

تاثیر دیگری که رپرتاژ اگهی بر سایت و محصول شما میگذارد  شروع به برند سازی میکند بدین طریق که شما در قالب متنی نا محسوس به معرفی محصول و یا خدمتتان می پردازید وقتی رپرتاژ را در سایتی مرتبط با نوع محصول یا کابری خود قرار میدهید خیل مخاطبان هدف با سایتتان آشنا می شوند ضمن بازدید از سایت  و افزایش اعتبار با برند شما نیز آشنا می شوند.

نکته ای که مهم است و من همیشه یاد آور می شوم این است که گوگل آن سایتی را معتبرتر می داند که ببینده زمان بیشتری داخل آن باشد پس لطفا محتوای جذاب تولید کنید که ببینده تا آخر بخواند.

رپورتاژ خبری نیز از سایر روشهای تبلیغاتی مانند خرید بنر و و نصب تابلوهای تبلیغاتی به صرفه تر است و اینکه دائمی بودن آن سرمایه گذاری طولانی مدت برای شما محسوب می شود.

کسب و کار و یا حرفه شما هر چقدر هم که قوی باشد نیاز است دیگران از آن با اطلاع شوند به عنوان مثال اگر شما یک آژانس هواپیمایی دارید و با قیمت مناسب بلیط می فروشید لازم است در صفحه اول گوگل باشید مثلا اگر گوگل شما را جز ده سایت اول معرفی کند پس خریداران بلیط هواپیما از قیمت های مناسب شما با خبر می شوند و در مقایسه با دیگران از شما خریداری می کنند که این امر نیز باعث رونق کسب و کارتان می شود. پس شما نیاز به رپورتاژ و خرید بک لینک و صفحه اول گوگل دارید، با فرض اینکه شما در صفحه اول باشید نتایجی مثل جذب مشتری واقعی نصیبتان میشود و احتمال همکاری بلند مدت نیز میرود، مورد دیگری هم که به سراغتان می آید افزایش اعتبار در کسب و کار است که دستتان را برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان باز میگذارد. صفحه اول گوگل در هر صنف و یا مشغله ای یعنی سود بیشتر ، بهتر است بگوییم اولی باش تا دیده شوی.

راستی این نکته را هم یادآور شوم که با پرداخت هزینه می شود صفحه اول گوگل را به مدتی که مد نظرتان است بخرید که در این روش به صورت کلیکی از شما پول دریافت می گردد که این روش گوگل ادوردز نام دارد به صرفه نیست و تایید هم نمی شود تنها روش مناسب بدست آوردن دائمی صفحه اول گوگل می باشد.

دیدگاه ها بسته شده است